logoUasba

header ukr

kubes

Опис асоціації

2004-ий рік став роком нашого народження. Народилось нове, прогресивне, по-європейськи професійне і по-українськи дружнє громадське об’єднання - Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів (УАСБА). На даний момент УАСБА є дійсним членом  Євразійської ради сертифікованих бухгалтерів і аудиторів і асоційованим  членом Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC). 

Сьогодні Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів – це всеукраїнська, недержавна неприбуткова організація, яка згуртувала навколо себе понад 2500 фахівців бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту. 

Члени УАСБА – це головні бухгалтери, фінансові директори, викладачі, бухгалтери-аналітики, фахівці фінансової сфери потужних українських підприємств, серед яких: корпорація «Інтерпайп», ВАТ «Азовсталь», Національний Банк України, корпорація «Квазар мікро», ВАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»», ТП «Союз Віктан Трейд», ВАТ «Київенерго» ТОВ «Дiкергофф»(Україна), ДП «Капарол Україна» та багато інших. 

Усі вони пройшли сертифікацію міжнародного рівня та отримали відповідні сертифікати. Ці люди – справжні професіонали нового покоління фінансового топ-менеджменту нашої держави, які пройшли кваліфікаційну підготовку найвищого міжнародного ґатунку.  

УАСБА це:

  1. Нове покоління фахівців фінансової справи, спраглих до нових світових тенденцій та останніх здобутків у сфері обліку та аудиту.
  2. Активні та життєрадісні, впевнені та цілеспрямовані люди, котрі люблять свою роботу та обожнюють активний відпочинок.
  3. Унікальна соціально-професійна спільнота, завжди відкрита та прихильна до нових людей та ідей – це країна без кордонів, бурхлива гірська ріка, яку постійно наповнюють нові струмочки, цілий світ, де кожен знайде друзів, партнерів та однодумців.

Наша позиція:

Бухгалтер і аудитор – це слова, які звучать сильно і з гордістю. Наша організація працює для того, щоб про нас знали усі, хто працює у фінансовій сфері, адже ми – це опора, розвиток, фінансове зростання та стабільність підприємств і організацій. Про це свідчить хоча б той факт, що більше часу у спілкуванні ніж з нами, генеральна дирекція підприємств та організацій проводить хіба що зі своїми сім’ями.

Наша місія - сприяти розвитку професії та забезпечувати фахове зростання наших колег в Україні, захищати інтереси нашої професійної спільноти, вивести статус обліку, аудиту і бухгалтерської справи в цілому на якісно новий рівень, як у професійному аспекті, так і у сприйнятті їх суспільством.

Наші завдання:

  • забезпечувати, вдосконалювати та розвивати фундаментальні засади професії;
  • впроваджувати новітні світові напрацювання та стандарти у галузі обліку та аудиту в Україні;
  • забезпечувати потребу ринку у висококваліфікованих кадрах, тим самим зміцнювати та розвивати його; 

Наша діяльність базується на дотриманні професійних вітчизняних, європейських та світових стандартів і принципів, дотриманні етичних норм та повному виконанні вимог Кодексу МФБ. 

А ще - у нас зібралися ті, хто хочуть досягти значно більшого, ніж підтвердження стереотипу бухгалтера-жінки бальзаківського віку у великих окулярах, суворому костюмі та консервативною зачіскою або ж лисуватого дядечка із купою паперів на столі, невпевненим поглядом з-під лоба та нервовими рухами. 

Семінари, тренінги, майстер-класи, програми міжнародної сертифікації і просто веселий, щирий та дружній колектив, об’єднаний спільними інтересами – це УАСБА.

Приєднуйтесь і ви відкриєте для себе багато нового, цікавого та корисного!!! 

Please publish modules in offcanvas position.