logoUasba

header ukr

kubes

Подяка Мінфіна України за активну участь у роботі Ради з опрацювання перекладів на українську мову міжнародних стандартів фінансової звітності 16 «Оренда» та 17 «Страхові контракти».

Screenshot 2019 01 22 Міністерство Фінансів УкраїниМіністерство фінансів України засвідчує свою повагу і спільно з Радою міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (м. Лондон, Велика Британія) висловлює вдячність за активну участь президента Української асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів Канигіна Сергія Львовича у роботі Ради з міжнародних стандартів фінансової звітності при Міністерстві фінансів України, зокрема з опрацювання перекладів на українську мову міжнародних стандартів фінансової звітності 16 «Оренда» та 17 «Страхові контракти».

Завдяки злагодженій та професійній роботі перекладені українською мовою міжнародні стандарти фінансової звітності, погоджені Радою міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та своєчасно розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України.

Користуючись нагодою, Міністерство фінансів України висловлює особисту подяку Канигіну Сергію Львовичу за фахову роботу та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Please publish modules in offcanvas position.